דיאטת שלושת השבועות ששוברת שיאים לקראת הקיץ!

 

 

תכנית חטובה מורכבת מ-3 חלקים : מוטיבציה, תכנית תזונה, תכנית כושר בסיסית, כל זה במטרה להביא לתוצאות תוך 21 יום מהרגע שהתחלת את התכנית. מי שתרצה להמשיך גם אחרי תוכל כי הכל טבעי, מאוזן ובריא.

הבנו שכדי שתהיה הצלחה בדיאטה צריך קודם כל לשבור את המחסום המנטלי שרוב הנשים נתקלות עליו וזה מופיע במספר תחנות. התחנה הראשונה היא שינוי השגרה – אחרי ששוקעים בשגרה קשה מאוד לשנות אותה ולהכניס בלו"ז הצפוף גם ככה אימון או שינוי בהרגלי התזונה כפי שהיו רגילות עד היום. כשל מנטלי נוסף הוא שלא רואים תוצאות מיד – לפעמים אפשר להתאמן ולשנות תזונה ורק אחרי שבועיים להרגיש ולראות את הגרם הראשון. מי שלא תתמיד ותדבוק בתכנית לא תצליח להגיע לתוצאות. לכן החלק הראשון בתכנית הוא לנטרל את הכשלים המנטלים.

בחלק השני חטובה מציעה תכנית תזונה שעובדת על איזון ההורמונים בגוף האישה, מה שהיה הצלחה מסחררת בארה"ב נכנס לתכנית שלנו. היופי בתכנית היא שלא צריך להרעיב את עצמך, בדיוק ההפך, את ממשיכה לאכול כמעט כרגיל רק משנה את סדר האכילה בכל שבוע. התזונה עובדת.

בחלק השלישי יש תכנית כושר בסיסית שהמטרה שלה להאיץ תהליכים למי שמעוניינת בכך. התכנית מבוססת הליכות/ריצות ותרגילי חיטוב לירכיים, התחת והבטן, כדי שבתוספת על הורדת המשקל, גם הגוף יתחטב ויראה טוב יותר.

http://go.scrm.co/aff_c?offer_id=356&aff_id=6762&source=ad_24

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *